У Чернівцях лікар швидкої допомоги Аліса Грищенкова вдруге за кілька місяців захворіла на коронавірус. Про це вона повідомила в Facebook.
"Не секрет, що в Україні друга хвиля COVID-19. Але чи в безпеці ті, хто вже перехворів? Я наївно думала, що блискавка не попадає двічі... потрапляє... Так, я захворіла раптом", - написала лікар.
Коментарів немає