Зеленський заявив про важливість прямого діалогу з Путіним

Зеленський заявив про важливість прямого діалогу з Путіним

Президент Володимир Зеленський заявив про необхідність прямого діалогу з російським президентом Володимиром Путіним. Про це повідомляє Euronews.

"Я розмовляв з російським президентом якраз перед набранням чинності перемир'я. Ми обговорили складні питання дотримання режиму припинення вогню. Поки є результат цього діалогу, і ми його бачимо. Цього недостатньо", - розповів Зеленський.

Коментарів немає