Водії-порушники збільшили бюджет Києва на 5 млн грн

Водії-порушники збільшили бюджет Києва на 5 млн грн

Протягом останніх трьох місяців у Києві евакуювали 17 872 автомобілів. До міського бюджету надійшло понад 5 млн грн.

Про це повідомила пресслужба Департаменту транспортної інфраструктури.

Коментарів немає