Школи почали відкривати поетапно з 21 вересня у Чернівецькій та Івано-Франківській областях
У Чернівецькій та Івано-Франківській областях школи повністю перейшли на стаціонарне навчання. Про це у Facebook повідомив голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук.
Коментарів немає