Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба провів зустріч із заступником Державного секретаря США Стівеном Бігеном, який напередодні прибув в Україну. Про це міністр повідомив у своєму Twitter в четвер, 27 серпня.
"Радий вітати заступника Державного секретаря США Стівена Бігена в Києві. Ми детально обговорили подальший розвиток стратегічного партнерства між Україною та США в галузі безпеки, енергетики, реформ, торгівлі та інвестицій, а також обмінялися баченням ситуації в Білорусі", - написав Кулеба.
Коментарів немає