Кулеба провів переговори із заступником глави Держдепу США

Кулеба провів переговори із заступником глави Держдепу США

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба провів зустріч із заступником Державного секретаря США Стівеном Бігеном, який напередодні прибув в Україну. Про це міністр повідомив у своєму Twitter в четвер, 27 серпня.

"Радий вітати заступника Державного секретаря США Стівена Бігена в Києві. Ми детально обговорили подальший розвиток стратегічного партнерства між Україною та США в галузі безпеки, енергетики, реформ, торгівлі та інвестицій, а також обмінялися баченням ситуації в Білорусі", - написав Кулеба.

Коментарів немає