На Луганщині ліквідували 116 вогнищ, 30 - гасять

На Луганщині ліквідували 116 вогнищ, 30 - гасять

У Луганській області ліквідували загоряння в 146 осередках пожеж, гасіння ще 30 - триває, повідомляє ДСНС в четвер, 1 жовтня.

"Найбільш складна ситуація відзначалася уздовж лінії розмежування на території Станично-Луганського, Новоайдарського, Сєвєродонецького районів. В зону ураження потрапив 31 населений пункт", - йдеться в повідомленні.

Коментарів немає