За останню добу в Збройних силах України було виявлено сім нових випадків COVID-19. Всього, станом на ранок понеділка, 31 серпня, в армії хворіють 638 осіб, повідомляє командування Медичних сил ЗСУ.
"Станом на 10.00 31 серпня Збройних силах України на гостру респіраторну хворобу COVID-19, викликану коронавірусом SARS-CoV-2, хворіє - 638 осіб.
Коментарів немає