У Харкові поліцейські викрили чотирьох "ріелторів", які давали оголошення про оренду нерухомості і обманом виманювали гроші.
Як повідомили в обласному управлінні Нацполіціі, чотири жінки за період з квітня 2017 року по лютий 2020 року виманили майже 900 тисяч гривень.
Коментарів немає