У Харкові "ріелтори" пропонували в оренду неіснуючі квартири

У Харкові

У Харкові поліцейські викрили чотирьох "ріелторів", які давали оголошення про оренду нерухомості і обманом виманювали гроші.

Як повідомили в обласному управлінні Нацполіціі, чотири жінки за період з квітня 2017 року по лютий 2020 року виманили майже 900 тисяч гривень.

Коментарів немає