Митрополит Олександр Драбинко захворів на COVID-19

Митрополит Олександр Драбинко захворів на COVID-19

Архієрей Православної церкви України, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр Драбинко інфікувався коронавірусом.

Як передає Укрінформ, про це він повідомив у Фейсбук.

Коментарів немає