Столичним школам рекомендували розпочати осінні канікули 21 жовтня.
Запропонував таке рішення Департамент освіти і науки з урахуванням рекомендацій Міносвіти, аби запобігти поширенню Covid-19 і створити безпечні умови для підготовки та проведення місцевих виборів, повідомила пресслужба КМДА.
Коментарів немає