Під Києвом близько 20 копів покарали за порушення прав затриманих

Під Києвом близько 20 копів покарали за порушення прав затриманих

У Броварах близько 20 співробітників поліції притягнули до дисциплінарної відповідальності за порушення прав людей під час затримання. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Київської області.

"Так, виявлені численні випадки порушень прав затриманих осіб на захист, неповідомлення або несвоєчасне повідомлення центрам з надання безоплатної вторинної правової допомоги про їхнє затримання, а також неповідомлення про їхнє затримання родичів, проведення особистого огляду в присутності понятих іншої статі, не ознайомлення з правами й інше", - йдеться в повідомленні.

Коментарів немає