ОБСЄ виявила порушення на Донбасі

ОБСЄ виявила порушення на Донбасі

Порушення режиму припинення вогню в Донецькій області зафіксувала місія ОБСЄ. Про це йдеться в її звіті за 22 вересня, опублікованому в середу, 23 вересня.

Вибух невизначеного походження був зафіксований в районі на північний схід від селища Гранітне за 60 км на південь від Донецька - на території, підконтрольній уряду України.

Коментарів немає