Відмовили у місці для ночівлі: у Черкасах військовим довелося спати на вулиці (фото)

Відмовили у місці для ночівлі: у Черкасах військовим довелося спати на вулиці (фото)

У Черкасах не попередили військову частину про прибуття солдатів

У Черкасах військовим ЗСУ довелося ночувати просто неба на території автовокзалу, тому що про прибуття солдат у військовій частині просто не знали.

Коментарів немає