У Черкасах не попередили військову частину про прибуття солдатів
У Черкасах військовим ЗСУ довелося ночувати просто неба на території автовокзалу, тому що про прибуття солдат у військовій частині просто не знали.
У Черкасах не попередили військову частину про прибуття солдатів
У Черкасах військовим ЗСУ довелося ночувати просто неба на території автовокзалу, тому що про прибуття солдат у військовій частині просто не знали.
Коментарів немає