Винуватець вбивства дівчинки залишається на свободі
Сім'я загиблої 13-річної Ганни Шевчук через три роки домоглася покарання для вбивці їхньої дочки. Дівчинку біля її будинку в селі Тарасівка збив 47-річний водій ВАЗ. В цей час з Анею перебувала її сестра. На її очах автомобіль наїхав на дівчинку і її відкинуло всю в крові від машини. Але як виявилося, вбивця спокійно живе в Глевасі, незважаючи на те, що повинен провести за гратами 8 років.
Коментарів немає