Представників НАЗК не пустили в Енергоатом

Представників НАЗК не пустили в Енергоатом

Представники Національного агентства з питань запобігання корупції не змогли потрапити в центральний офіс держкомпанії НАЕК Енергоатом для позапланової перевірки. Про це у вівторок, 18 серпня, повідомило НАЗК.

НАЗК раніше отримало ряд повідомлень про можливі порушення в Енергоатомі від громадських організацій, депутатів Верховної Ради і ЗМІ.

Коментарів немає