З фігурантки справи щодо вбивства журналіста Павла Шеремета, лікаря і волонтера Юлії Кузьменко, згідно з рішенням суду, зняли електронний браслет.
Про це у Фейсбуці повідомив її адвокат Тарас Безпалий, передає Укрінформ. «Представники поліції виконали ухвалу Шевченківського райсуду й зняли з Кузьменко Юлії електронний засіб контролю», - написав він і виклав фото, як з Кузьменко знімають електронний браслет. Його з Кузьменко зняли 26 серпня. Читайте також: ЄСПЛ отримав скарги щодо незаконного затримання Кузьменко - адвокатЯк повідомлялося, журналіст Павло Шеремет загинув 20 липня 2016 року в Києві внаслідок вибуху автомобіля. 11 серпня 2020 року Київський апеляційний суд змінив запобіжний захід Юлії Кузьменко на цілодобовий домашній арешт. Інший фігурант цієї справи Андрій Антоненко наразі залишається у СІЗО. 18 серпня Антоненку і Кузьменко вручили обвинувальні акти, а обвинувальний акт щодо Дугарь лишився у прокурора. 25 серпня Шевченківський райсуд призначив розгляд справи про вбивство журналіста Павла Шеремета по суті на 4 вересня судом присяжних.
Коментарів немає