У ЗСУ за добу десятки нових хворих на COVID-19

У ЗСУ за добу десятки нових хворих на COVID-19

У Збройних силах України за минулу добу підтвердили 35 нових випадків захворювання на коронавірус COVID-19. Всього зараз хворіє 449 осіб, повідомляє командування Медичних сил ЗСУ у вівторок, 18 серпня.

Так, з 35 нових випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19 в установах охорони здоров'я перебувають дев'ять осіб: Військово-медичний клінічний центр Північного регіону - троє військовослужбовців, Військово-медичний клінічний центр Південного регіону - двоє військовослужбовців, Військово-медичний клінічний центр Західного регіону - двоє військовослужбовців, Житомирський військовий госпіталь - один військовослужбовець і Рівненський військовий госпіталь - один військовослужбовець.

Коментарів немає