У Полтаві 20-річний іноземний студент, перебуваючи у стані наркотичного сп'яніння, викрав легковик. На задньому сидінні в той час перебували двоє малих дітей власника авто.
Подія сталася близько 13-ї 24 серпня на одній із центральних вулиць міста, розповів Gazeta.ua речник Патрульної поліції Полтавської області Руслан Возниця.
Фото: poltava.to
Коментарів немає