У Дніпрі влада міста планує повністю відмовитися від використання маршруток – замість них по вулицях курсуватимуть багатомісні автобуси.
Про це заявив на своєму Facebook заступник мера Дніпра Михайло Лисенко. Також він опублікував відео, на якому 10 великих автобусів їдуть в місто.
Коментарів немає