За минулий тиждень до лікарень госпіталізували 2 829 осіб, у травні з 18 по 24 число ця кількість була 749 осіб
В Україні за останні три місяці вчетверо зросла кількість людей, яких госпіталізують із коронавірусом. Про це сказав міністр охорони здоров’я Максим Степанов на брифінгу 31 серпня.
Коментарів немає