Президент Володимир Зеленський ввів до складу делегації України для участі в Тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі першого прем'єр-міністра України Вітольда Фокіна.
Відповідний указ підписаний 18 серпня.
Президент Володимир Зеленський ввів до складу делегації України для участі в Тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі першого прем'єр-міністра України Вітольда Фокіна.
Відповідний указ підписаний 18 серпня.
Коментарів немає