Протягом минулої доби сепаратисти на Донбасі один раз порушили режим припинення вогню, українські військові не постраждали. Про це у вівторок, 25 серпня, повідомляє прес-центр штабу ООС.
"24 серпня, в День незалежності України, на більшості ділянок відповідальності наших підрозділів обстрілів противника зафіксовано не було. Водночас за минулу добу українськими військовослужбовцями задокументовано один факт порушення режиму припинення вогню", - йдеться в повідомленні.
Коментарів немає