У Львівській міській раді більше 20 посадових осіб і один депутат захворіли на коронавірус. Про це написав депутат Львівської міської ради Петро Адамик в Facebook 21 серпня.
"Я звернувся до кількох заступників міського голови, а також секретаря міськради й отримав підтвердження, що станом на 21 серпня лише підтверджених випадків COVID-19 було виявлено серед більш ніж 20 чиновників керівного складу Львівської міськради. Серед депутатів Львівської міськради коронавірус підтверджено лише в одного депутата. Інфікованими виявилися два заступники міського голови, представники секретаріату міської ради, керівники департаментів та управлінь, їхні заступники. Усі вони зробили ПЛР-тести й отримали позитивний результат", - повідомив Адамик.
Коментарів немає