Повітря Києва стало забрудненим через пожежі

Повітря Києва стало забрудненим через пожежі

В Управлінні екології та природних ресурсів КМДА повідомили, що в атмосферному повітрі Києва в останні дні підвищився вміст продуктів горіння - формальдегіду, діоксиду азоту та сірчистого ангідриду. Про це повідомляє прес-служба міськадміністрації 20 серпня.

Згідно з даними спостережень на стаціонарних постах Центральної геофізичної обсерваторії ім.Бориса Срезневського, з 19 серпня в повітрі Києва зафіксовано перевищення середньодобових гранично допустимих концентрацій: діоксиду сірки на площах Бессарабській, Деміївській, бульварі Лесі Українки, проспекті Науки, а також діоксиду азоту та формальдегіду - на площах Бессарабській і Деміївській, проспекті Оболонському, бульварі Лесі Українки.

Коментарів немає