Уряд Казахстану прийняв рішення про перехід з 31 серпня до другого етапу послаблення карантину. Таке рішення було прийнято на засіданні міжвідомчої комісії під головуванням заступника прем'єр-міністра країни Ералы Тугжанова.
Про це повідомляє видання "Закон".
Коментарів немає