Тепер свідоцтво про народження буде ще й в електронному вигляді
Сьогодні, 23 вересня, Кабінет міністрів ухвалив постанову, згідно з якою впроваджується цифрове свідоцтво про народження дітей віком до 14 років. Про це повідомляє пресслужба уряду.
Тепер свідоцтво про народження буде ще й в електронному вигляді
Сьогодні, 23 вересня, Кабінет міністрів ухвалив постанову, згідно з якою впроваджується цифрове свідоцтво про народження дітей віком до 14 років. Про це повідомляє пресслужба уряду.
Коментарів немає