У «Дії» з’явиться електронне свідоцтво про народження

У «Дії» з’явиться електронне свідоцтво про народження

Тепер свідоцтво про народження буде ще й в електронному вигляді

Сьогодні, 23 вересня, Кабінет міністрів ухвалив постанову, згідно з якою впроваджується цифрове свідоцтво про народження дітей віком до 14 років. Про це повідомляє пресслужба уряду.

Коментарів немає