Президент Володимир Зеленський з дружиною прибули на Софійську площу, де розпочалась урочиста церемонія святкування Дня Незалежності.
Як повідомляє кореспондент Укрінформу, тут глава держави звернеться до українців з промовою. На площі вишикувані представники різних родів військ. На урочистостях також присутні члени уряду, представники духовенства, очільники СБУ, НБУ, та інші посадовці, дипломати. Софіївська площа у Києві / Фото: Геннадій Мінченко, Укрінформ Читайте також: Українці святкують День НезалежностіНа початку церемонії відбулося підняття Державного прапора. Гімн України виконав український співак Михайло Хома (Dzidzio). У столиці обмежено рух центральними вулицями. У посиленому режимі чергують правоохоронці.
Коментарів немає