У Києві горить сміттєзвалище на території підприємства

На місце займання прибули рятувальники (Фото: ДСНС)

На території підприємства на вулиці Ревуцького, 41 Дарницького району в Києві горить сміттєзвалище у неділю, 20 вересня. Зараз триває локалізація займання.

Про це інформує ДСНС.

Коментарів немає