У Харківській області п'яний чоловік поранив себе ножем і накинувся на лікарів швидкої допомоги, які прибули, щоб йому допомогти.
Як повідомили в Центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, 20-річний чоловік вдарив себе ножем у стегно.
У Харківській області п'яний чоловік поранив себе ножем і накинувся на лікарів швидкої допомоги, які прибули, щоб йому допомогти.
Як повідомили в Центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, 20-річний чоловік вдарив себе ножем у стегно.
Коментарів немає