У Харківській області чоловік напав на лікарів, які намагалися його врятувати

У Харківській області чоловік напав на лікарів, які намагалися його врятувати

У Харківській області п'яний чоловік поранив себе ножем і накинувся на лікарів швидкої допомоги, які прибули, щоб йому допомогти.

Як повідомили в Центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, 20-річний чоловік вдарив себе ножем у стегно.

Коментарів немає