Київський апеляційний суд залишив у силі для колишньої військової Інни Грищенко (позивний "Пума") носіння електронного браслета і заставу.
Про це у коментарі Укрінформу повідомив її адвокат Віталій Ковальчук.
Київський апеляційний суд залишив у силі для колишньої військової Інни Грищенко (позивний "Пума") носіння електронного браслета і заставу.
Про це у коментарі Укрінформу повідомив її адвокат Віталій Ковальчук.
Коментарів немає