Слідчі Державного бюро розслідувань підозрюють двох співробітників Нацполіції з Маріуполя в крадіжці документів та грошей, а також у вимаганні. Про це повідомляє прес-служба ДБР у середу, 7 жовтня.
Встановлено, що у вересні 2019 року поліцейські заволоділи банківською карткою і сім-картою загиблого чоловіка. Потім вони почали користуватися його рахунком.
Коментарів немає