У Києві чоловік обстріляв службовий автомобіль патрульної поліції. Інцидент стався вранці 19 серпня в Солом'янському районі, повідомляє прес-служба патрульної поліції в столиці у середу, 19 серпня.
Зазначено, що патрульні їхали повз зупинку Смілянська, коли раптово до дороги підійшов чоловік і зробив прицільний постріл по службовому автомобілю патрульних.
Коментарів немає