— Мені на виграші щастить. У радянські часи в спортлото виграв 200 карбованців. Це були чималі гроші, пристойна місячна зарплата, — каже 71-річний Михайло Волинець із села Теліженці Тетіївського району на Київщині.
"Газету по-українськи" передплачує 12 років. Копію квитанції відправив на адресу редакції і виграв телевізор.
Коментарів немає