Михайло Волинець виграв телевізор

Михайло Волинець виграв телевізор

— Мені на виграші щастить. У радянські часи в спортлото виграв 200 карбованців. Це були чималі гроші, пристойна місячна зарплата, — каже 71-річний Михайло Волинець із села Теліженці Тетіївського району на Київщині.

"Газету по-українськи" передплачує 12 років. Копію квитанції відправив на адресу редакції і виграв телевізор.

Коментарів немає