За добу 17 серпня на Донбасі українські військові задокументували два порушення домовленостей про перемир'я, досягнутих раніше ТКГ. Про це повідомляє прес-центр штабу ООС у вівторок, 18 серпня.
Українські військові в районах виконання завдань дотримуються режиму припинення вогню і перебувають напоготові до адекватного реагування на можливі небезпечні дії противника.
Коментарів немає