Підрозділи сепаратистів за минулу добу, 2 вересня, тричі порушили перемир'я на Донбасі. Українські військовослужбовці не постраждали. При цьому двоє військових отримали опіки при гасінні пожеж, повідомляє прес-центр штабу операції Об'єднаних сил в ранковому зведенні в четвер, 3 вересня.
Зазначено, що біля Мар'їнки неприцільним пострілом з підствольного гранатомета противник намагався спровокувати українських військових. Однак військовослужбовці ООС вогонь у відповідь не відкривали. Бойових втрат в результаті ворожого пострілу немає.
Коментарів немає