Біля залізничної станції Торопилівка в Сумській області стався викид аміаку. Про це повідомляє Суспільне в середу, 7 жовтня.
Позаштатну ситуацію на підприємстві спровокувала розгерметизація залізничної цистерни, заявили виданню чиновники.
Біля залізничної станції Торопилівка в Сумській області стався викид аміаку. Про це повідомляє Суспільне в середу, 7 жовтня.
Позаштатну ситуацію на підприємстві спровокувала розгерметизація залізничної цистерни, заявили виданню чиновники.
Коментарів немає