Під Сумами стався викид аміаку

Під Сумами стався викид аміаку

Біля залізничної станції Торопилівка в Сумській області стався викид аміаку. Про це повідомляє Суспільне в середу, 7 жовтня.

Позаштатну ситуацію на підприємстві спровокувала розгерметизація залізничної цистерни, заявили виданню чиновники.

Коментарів немає