На Вінничині жінка посадила на ланцюг з нашийником свою дочку

На Вінничині жінка посадила на ланцюг з нашийником свою дочку

У Вінницькій області жінка посадила на ланцюг неповнолітню дочку і утримувала її в будинку. Про це повідомляє прес-центр правоохоронців регіону.

"Повідомлення про злочин у Чечельницьке відділення поліції надійшло 15 серпня. На лінію 102 зателефонувала 14-річна дівчина і розповіла, що мати вчиняє щодо неї насильство. За адресою виїхали ювенальні поліцейські і слідчо-оперативна група. Як з'ясувалося, 30-річна жінка після конфлікту з донькою за допомогою ланцюга, нашийника і навісного замка прив'язала її в будинку", - йдеться в повідомленні.

Коментарів немає