Національний банк спільно з Уповноваженою Верховної Ради з прав людини підписали Меморандум про співробітництво у сфері захисту персональних даних українців.
Участь у підписанні меморандуму взяли голова Національного банку Кирило Шевченко та Уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова, повідомляє кореспондент Укрінформу.
Коментарів немає