Зеленський заїхав у McDonald's в Дніпрі: з'явилося відео

Зеленський заїхав у McDonald's в Дніпрі: з'явилося відео

Президент Володимир Зеленський під час робочого візиту до Дніпропетровської області заглянув в популярний ресторан громадського харчування.

Відповідне відео опублікували в соціальних мережах. Президент замовив в McDonald's нагетси і бургер.

Коментарів немає