Показали, як виглядатиме Центральний автовокзал Києва після модернізації за €2 млн

Центральний автовокзал столиці реконструюють вперше за 60 років. План модернізації представила компанія "Бастіон-груп", яка у березні 2020 року після приватизації Київпассервісу стала власницею 6 автостанцій у Києві та 18 в області.

Вартість робіт оцінили у €2 млн, повідомило "Новое время".

Фото: Київпассервіс

Коментарів немає