Центральний автовокзал столиці реконструюють вперше за 60 років. План модернізації представила компанія "Бастіон-груп", яка у березні 2020 року після приватизації Київпассервісу стала власницею 6 автостанцій у Києві та 18 в області.
Вартість робіт оцінили у €2 млн, повідомило "Новое время".
Фото: Київпассервіс
Коментарів немає