Зміни в соціальній дистанції у час пандемії призводять до змін у комунікації і взаємодії людей. Якими мають бути громадські місця, якщо діють карантинні обмеження, пропонують обговорити представники Місто-сад разом з експертами. Третього вересня у Києві відбудеться захід "Як адаптувати громадські простори до умов пандемії". Подію організовує команда Місто-сад за підтримки МОН України в межах проєкту Горизонт 2020 Expand II.
У події візьмуть участь спікери з тих секторів, які розкривають тему взаємодії людей у публічному просторі в різних аспектах: представники МОН України, МОЗ України і представники Центру громадського здоров'я, архітектори зі Львова, Харкова і Києва, а також аналітики і дослідники-урбаністи.
Коментарів немає