У Краматорську судитимуть батьків за смерть 2-річного хлопчика від голоду

У Краматорську судитимуть батьків за смерть 2-річного хлопчика від голоду

У Краматорську судитимуть батьків, з вини яких від голоду загинув 2-річний хлопчик. Про це повідомляє Донецька обласна прокуратура у вівторок, 20 жовтня.

Зазначено, що в березні 2019 року було госпіталізовано 2-річного хлопчика, у якого діагностували білково-енергетичну недостатність 3-го ступеня і затримку психомоторного та мовного розвитку, що виникли внаслідок недостатнього харчування.

Коментарів немає