Україна викуповує варранти

Серпень, спека, відпустки, маленька ліквідність. І при цьому ринки продовжують щодня оновлювати історичні максимуми

Не роблячи різких рухів, крокуючи потроху. І ось не минуло й півроку після березневого обвалу, коли здавалося, що світ впав, а американські індекси вже знову на піку. У підсумку, ранок п'ятниці S&P500 відкриє на позначці 3385 пунктів. А ще на цьому тижні спекулянти й інвестори могли відзначити зростання капіталізації компанії Apple до $2 трлн. Ось воно, золото нової ери. Яблучна компанія. Ще зовсім недавно, кілька років тому, знаменною подією було подолання капіталізації в $1 трлн у того ж Apple. І ось не минуло й двох років, а капіталізація подвоїлася. І як у такий момент не позаздрити прозорливості Форреста Гампа, що купував акції Apple ще в 90-і.

Десь поруч і містер Маск, який увірвався в п'ятірку найбагатших людей світу на тлі зростання акцій Тесли. Акцій, яким не пророкували колапс тільки дуже ледачі аналітики. І навіть до коронакризи. Тож якщо ви у США не обговорюєте політику, то можете говорити з усіма про зростання акцій технологічних компаній. Благо, зараз в компанії обов'язково знайдеться хтось, хто їх купував. Навіть в компанії чистильників взуття. Або все-таки зробити ставку на вибори. Поки за котируваннями лідирує Байден, який представив на цьому тижні свого віце-президента. А друзі Трампа показують, що він ну дуже нагадує лідера країни, що розвивається. На цьому тижні, наприклад, пов'язали ідеолога його компанії, Стіва Беннона, який, як виявилося, крав гроші на проєкті Стіна. З Мексикою, звичайно.

Коментарів немає