Столична поліція відкрила кримінальне провадження після блокування активістами виїзду службового транспорту від Шевченківського районного суду 21 жовтня, де проходило засідання у справі щодо вбивства журналіста Павла Шеремета.
Про це інформує пресслужба столичної поліції у Фейсбуці, передає Укрінформ.
Коментарів немає