Справа Шеремета: поліція відкрила справу після блокування виїзду Антоненка до СІЗО

Справа Шеремета: поліція відкрила справу після блокування виїзду Антоненка до СІЗО

Столична поліція відкрила кримінальне провадження після блокування активістами виїзду службового транспорту від Шевченківського районного суду 21 жовтня, де проходило засідання у справі щодо вбивства журналіста Павла Шеремета.

Про це інформує пресслужба столичної поліції у Фейсбуці, передає Укрінформ.

Коментарів немає