Через 40 років Волинь і Полісся залишаться без лісу: не допоможе навіть висадка нових дерев

Через 40 років Волинь і Полісся залишаться без лісу: не допоможе навіть висадка нових дерев

Вчені розповіли про наслідки нещадної вирубки лісу в Україні

Через масштабні вирубки в Україні з'явилася реальна загроза того, Житомирська область може залишитися без лісу через 38 років, а Рівненська - вже через 30.

Коментарів немає