Правоохоронці затримали при отриманні хабаря в 60 тис. грн начальника обласного управління лісового та мисливського господарства. Його підозрюють у нелегальній торгівлі деревиною. Про це в п'ятницю, 4 вересня, повідомляє прес-служба прокуратури Києва.
За даними слідства, в кінці липня 2020 року начальник управління викликав до себе лісничого і описав схему, згідно з якою він повинен неофіційно за готівкові кошти реалізувати частину зібраної в лісництві продукції (деревини), занизивши в офіційній звітності її реальний обсяг, а готівкові кошти передавати йому.
Коментарів немає