Кабінет міністрів призначив Андрія Віленського т.в.о. голови Національної служби здоров'я. Таке рішення було прийнято на позачерговому засіданні, передає представник уряду у Верховній Раді Василь Мокан у Telegram в понеділок, 31 серпня.
"Кабмін прийняв рішення про тимчасове покладення виконання обов'язків голови Національної служби здоров'я України на Віленського А.Б. (директор департаменту договірної роботи зазначеної Служби)", - написав Мокан.
Коментарів немає