Призупинення відносин між Україною і Білоруссю за ініціативою офіційного Києва матиме недовагу для обох країн і спричинить свої наслідки для України. Про це в п'ятницю, 28 серпня, заявило МЗС Білорусі, передає Інтерфакс-Україна.
"Білорусь не ставила діалог з Україною на так звану "паузу" - це ж не просто натискання кнопки на програвачі", - заявили в МЗС Білорусі.
Коментарів немає