В Україні щодня росте кількість нових випадків коронавірусу за добу. Завідуюча відділенням №2 у Харківській інфекційній лікарні розповіла про роботу в умовах епідемії.
Як повідомляє "Громадське", за словами Ольги Харченко, в медустанову потрапляє від 20 до 50 хворих на добу. На лікування залишають тільки тих, у кого підтверджується COVID-19, це приблизно 20 людей.
Коментарів немає