ДТП на Миколаївщині: двоє загиблих, двоє постраждалих

ДТП на Миколаївщині: двоє загиблих, двоє постраждалих

На трасі Благовіщенське-Миколаїв у лобову зіткнулися легковик Оpel Vectra і фура DAF. Про це повідомляє прес-центр ДСНС у суботу, 22 серпня.

З автомобіля Opel двох постраждалих чоловіків 1991 р.н. і 1984 р.н. госпіталізували в медустанову в стані середньої тяжкості і вкрай важкому стані.

Коментарів немає